Yatak 60 TL Baza 110 TL
iletişim

0216 576 31 34

0539 232 69 94

yatak fiyatları yatak fiyatları yatak fiyatları yatak fiyatları

Hakkımızda


yatak fiyatları   Asm Ticaret , 1998 tarihinde faaliyete  geçmistir. Firmamız üretim aşamalarında  günümüzün getirdiği yenilikleri kullanmakta  olup , sandıklı baza, baza başlıgı ve  ortopedik yatak imalatı yapmaktadır.
   Bunların yanı sıra sipariş üzerine özel  ölçülerde üretim yapmaktayız. Özel üretim  siparişlerinizi kısa sürede ve kaliteli bir  şekilde sunmak asıl hedefimizdir. 
Firmamız, fıyat-kalite dengesini optimum seviyede tutarak kalitelı ürünleri müşteriyle bulusturmaktadır.
 En iyi reklamın “müsteri memnuniyeti”  olduguna inanmış olan ASM, bircok ev, otel, öğrenci yurdu v.b. gibi işletmelerde kaliteli ürünleriyle kendini ispat etmistir.

  Tüketici odaklı yaklaşımı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini, ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan ASM ELİT, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi anlayışı ile modern üretim ve satış anlayışını, sektördeki deneyimi ile birleştiren ASM ELİT, evlerde farklılık yaratmaktan mutluluk duyuyor. ASM ELİT ailesi olarak, faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti temeli üzerine oturtarak kaliteli ve ucuz ürünler sunmanın yanında, müşterilerimize en iyi hizmeti vererek onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyonumuz olarak benimsiyoruz. Kısaca küçük karlar ile kaliteli ve ekonomik ürünler sunuyoruz.

  İyi bir uyku için her şeyden önce doğru yatağı seçmek gerekir. Doğru bir yatak, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş yatak ise kaslar, sinirler ve damarlar üzerinde baskı yaparak bel ve sırt ağrılarına neden olur.

  Çevreyle uyumlu yaşam anlayışının giderek arttığı günümüzde çevre dostu bir malzeme olan ahşabın önemi artıyor ve bizde bunun bilinciyle ürünlerimizde ahşap (sarıçam) kullanıyoruz. Böylece sağlıklı ve kaliteli ürünlere ekonomik olarak ulaşmanızı sağlıyoruz.


Baza Yatak Başlık Üretimi Fiyatları ucuz yatak çift kişilik yatak ortopedik yatak tek kişilik yatak baza kaliteli uygun 60 TL 110 TL sandıklı imalattan sandıklı baza dev kampanya asm imalatı yapmaktadır.bazalar


İletişim


Showroom Adres :  İnönü Mah. Su Deposu Mevkii Ulusu Cad. No:58/A  


Üretim :  İnönü Mah. Su Deposu Mevkii Ulusu Cad. No:58/B  


Ataşehir/İSTANBUL
Telefon : 0216 576 31 34
Cep : 0539 232 69 94
Mail :info@asmbazayatak.com

 

 


Yatak Baza ucuz yatak, full, yarı, tam, ortopedik, yatak, otel, yatakları fiyatları